Vohánková Božena (Brno 1881 - 1957 Mladá Boleslav)
Cesta pod skalami, signováno vpravo dole B. Vohánková, olej/karton, 48 x 63 cm, lehce poškozený rám (Šm)
11.03.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |